неділя, 27 вересня 2015 р.

Січеслав (Дніпропетровськ).: Фольклорно-етнографічний козацький фестиваль "Сама...

Січеслав (Дніпропетровськ).: Фольклорно-етнографічний козацький фестиваль "Сама...:       Фольклорно-етнографічний козацький фестиваль "Самарська Покрова-2015"  багатий на цікаві пізнавальні культурно-мистецькі п...

Погляд з козацького краю(Дніпро).: ДЕНЬ МІСТА НІКОПОЛЯ - КОЗАЦЬКИЙ ВНЕСОК ФОНДУ СІРКА...

Погляд з козацького краю(Дніпро).: ДЕНЬ МІСТА НІКОПОЛЯ - КОЗАЦЬКИЙ ВНЕСОК ФОНДУ СІРКА...:   ДЕНЬ МІСТА НІКОПОЛЯ - КОЗАЦЬКИЙ ВНЕСОК ФОНДУ СІРКА автор:  Олег Черненко 6 відео Немає переглядів Оновлено сьогодні ...

четвер, 17 вересня 2015 р.

Вітання слов’янки, або Чайка «літає» - Вокзал співає!.

Юрій Гук added 25 new photos from 16 вересня to the album:Вітання слов’янки, або Чайка «літає» - Вокзал співає!.. — разом з Olesya Chayka та 3 others.
Вчора

Експромт – чудова штука!.. 
Зустрівши на одному із заходів відому серед патріотів авторку-виконавицю, «козацьку берегиню» Олесю Чайку, я запропонував їй поїхати до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова, щоби подарувати пораненим бійцям перлини своєї творчості. Отримавши негайну згоду, запросив також почесну козацьку варту в особі керівника козацько-патріотичної громадської організації «Золота паланка» Олега Черненка. 
Імпровізований концерт відбувся на високій емоційній ноті, сприяв, як ми сподіваємося, скорішому одужанню наших захисників.
А потім народився іще один експромт – вирішили відвідати також тих бійців, що перебувають у дорозі. І ми поїхали до Волонтерського куточку, що на залізничному вокзалі. Нас радо зустріли як подорожні воїни, так і наші героїчні дівчата-волонтери, які цілодобово зігрівають наших вояків не тільки кавою і чаєм, але і теплом своїх небайдужих сердець. 
Виконавши свої авторські пісні і отримавши щедрі аплодисменти вдячних слухачів, Олеся раптом почула прохання від одного з бійців: «А давайте усі разом заспіваємо народних пісень!». І тут, мабуть вперше в історії старого залізничного вокзалу, на всьому його просторі пролунав не марш «Прощання слов’янки», а гордо злетіли наче чайки над Дніпром українські народні пісні!
Це було дуже зворушливо і радісно чути, як співають хором воїни, козаки, волонтери, а разом – український народ!
Народ, що вміє і воювати, і співати – непереможний!