Відео

1

ЧЕРВОНИЙ

КІБОРГИ

ДОБРОВОЛЬЦІ БОЖОЇ ЧОТИ



Сергій ВИСОЦЬКИЙ. ПАМ'ЯТЬ МИНУЛОГО

Уривок із фільму «Сергій Висоцький. Пам'ять минулого», ДТРК «Культура» 2009. Див. також http://zustrich.quebec-ukraine.com/lib/st_sophie_graffiti.html про живу мову княжого Києва 11-13 століть - пряму попередницю сучасної української мови.
  

СЕРЕДА, 18 ЛИПНЯ 2012 Р.

Відео, що розвінчує міф монголо-татарського нашестя...

Переглянувши цей фільм з українських. козацьких поглядів, виникає зовсім інше питання, а не те, яке задають у цьому фільмі. Вони питають чи було татаро-монгольське іго, бо начебто так звані татаро-монголи були християнами та русскими(великоросами). Нас же, козаків цікавить схожість цих орд на козаків. та козацкі звичаї що впевненно доказує -  то були саме українські нині, а тоді руські козаки, що мешкали в середньому Подніпров'ї та по Волзі. Те, що Волга знаходиться східніше Московії , то московити і сприймали, що ці орди(військо козацьке, в нашому розумінні. православне) йшли зі Сходу...Саме вони і роздавали ярлики на княжіння і брали дань в орду у вигляді війська...Татари були, але ці татари йшли з Криму. У фільмі не згадують того, що Казань свого часу, ще до Івана взяв Хан Гірей, бо його не визнавали володарем Золотої Орди. Саме тоді і могло прийти мусульманство у Казань, вле про це замовчують...


Катерина 2. Запорозька Січ та русифікація.

Історія України. Відео.



Країна. Історія Українських Земель Козаки

Нажаль трактування назви "козак" дане російське, що визначально хибне.







Виступ кобзаря з м.Луганська Василя Лютого. Чудові вступні слова і така ж чудова "вкрадена" пісня "Мій друже, Ковалю".




Виставка "Великдень".Будинок мистецтв м.Січеслав.2012

Віртуальна екскурсія по виставці декоративно-вжиткового мистецтва до Великодніх свят, що у Будинку 
мистецтв міста Січеслава. Відео зроблене за сприяння Будинку мистецтв Громадською організацією Творче Об'єднання  "Золота паланка" м.Січеслав(Дніпропетровськ), знімав Олег Черненко.





Майстер-клас з писанкарства проводить Галіна Гевко.


Ukrainian pysanka.Magica pysanka.










Роки революцій на Січеславщині.

Серія фільмів про Січеславщину розпочинається як рекламна компанія Партії регіонів. Фільми, що вони започаткували так і називаються "Жива пам'ять регіону"







Сахненко Данило







1920-30 розквіт Січеславщини? Чи Дніпропетровська?

 Згадка за Петровського, та не згадується ким він був для України насправді. Так саме 1926 року назвали місто його іменем і це за життя...Життя, яке він відбирав в інших . коли наприклад в 1918 підписував Постанову СНК про взяття аручників та розстріл їх... Чи голодомори чи то не і його рук справа?Початок розкуркулення... 

1930-ті на Січеславщині...

Голодомор

Ода Менделю Марковичу Хатаєвичу? Виявляється він багато зробив доброго для міста...
Єврейський тенікум у Дніпропетровську. Василь Соколенко з Петриківки спогади неймовірні. Але далі про закон " 5 колосків" Іосипа Сталіна. Вперше щось дійсно правдиве про голодомор. чого і не можна було чекати, знаючи, що головний очільник партії що замовила фільм привселюдно з великих трибун заперечував голодомор.

Повоєнна Січеславщина.

Не дивлячись на коментар, музичний супровод кадрів російськими піснями все одно говорить про те, що одні окупанти таки змінили інші? Чи не ззнайшлось українських пісень, чи це і був такий намір режисера-патріота?
А без згадки Сталінської залізниці теж обійтись звісно не можна було? Коментарі писала людина, що дійсно працює на впровадження "русского мира".

Та повоєнне вражає. Ці тачки запряженф людьми...
"Місцеві чекали що німці спалять житлові квартали, та ті пішли не підпаливши"
Цікаво. яи були міста про які було відомо цим місцевим, що з спалили німці? Автор слів, за нього не скажеш, що не упереджено фіксує історію...


Знахідка пекторалі.

Немає коментарів:

Дописати коментар