Показ дописів із міткою ОЙ ТИ ГАЛЮ. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою ОЙ ТИ ГАЛЮ. Показати всі дописи

субота, 29 листопада 2014 р.

ОЙ ТИ ГАЛЮ...ВЕСЕЛА ЧИ СУМНА НАРОДНА ПІСНЯ

   З дитинства більшість українців чулу пісню як застольну...Мало хто задумувався над словами. Співали на весіллях та проводах в армію...А коли ще людям було святкувати за столом всім селом?
   Та більшість виконань відрізнялась.
   Кубанці виконували її як маршеву і згадували там Дон...
   Запоржці звісно за Дніпро співали.
Скільки варіантів ...