вівторок, 23 грудня 2014 р.

Українка поїде до Маямі на Міс Всесвіт у костюмі “нареченої війни”


Цьогорічна учасниця конкурсу “Міс Всесвіт” від України Діана Гаркуша ризикує стати або найоригінальнішою, або найпохмурішою серед дівчат-конкурсанток. Адже національний костюм Діані підготували, враховуючи трагічні події останнього року у країні.
Як повідомили організатори “Міс Україна Всесвіт”, вони прагнули зробити сукню максимально символічною і такою, що відображає дійсність, пише Українська правда. Таблоїд.
Врешті українська дизайнерка Людмила Бушинська створила для Діани костюм під назвою “Наречена війни”.
Сукня виконана в двох кольорах жалоби – чорному і червоному і оформлена червоними маками, які є символами скорботи за загиблими. Маки, до речі, прикрашені сотнями кристалів Сваровскі.
Вбрання також прикрашає плахта – традиційний елемент національного одягу з тканини з етнічним орнаментом, вишита по краю геометричним малюнком.
Завершує образ терновий вінок з червоними маками та чорним вельоном.
“Я хочу привернути увагу всієї громадськості, світу завдяки такому прекрасному конкурсу як “Міс Всесвіт”, тому що цей конкурс пропагує красу і мир! І я переконана, що саме краса, любов і вміння цінувати життя як дар Божий, рятує нашу планету від повного знищення”, – сказала авторка костюму Людмила Бушинська.
63-й щорічний конкурс “Міс Всесвіт -2014″ відбудеться 25-го січня 2015 в Маямі.http://vidia.org/2014/31835