Для фільму було відзнято багато сюжетів в залах Дніпропетровського національного історичного музею і на виставці «У кожного своя доля, свій світ широкий», за участю музейних наукових співробітників відділу сучасної історії України — Людмили Чирич та Світлани Біленко. Як відомо, сьогодні петриківські народні живописні сюжети і образи є візитною карткою Дніпропетровщини і України, про що й розповідає нещодавно створений фільм
Давно це було. Війська Катерини Другої руйнувати Запорізьку Січ вирішили .Микита Корж, що був скарбником Січі, разом з іншими характерниками, напустив оману на москалів. та під її покровом вивів військо та скарби, залишивши на Січі лише старих. Прийшли вороги, а козаків то і немає. Корж зі скарбом помандрував і дійшов до ріки Половиці,біля Дніпра, де і сховав той скарб, а сам тут же і поселився стерегти. Місце, де схован той скарб і має назву "Золота паланка"
Сторінки
- Головна сторінка
- Свята українців.
- Визначні дати.
- Старе в сучасному, міста Січеслава
- Документи ГО "Золота паланка"
- Козацькі пам'ятки.(СПИСКИ)
- Жива правда регіону. Фільм
- Відновлена історична правда.
- Відео
- Книги
- ЛЮДМИЛА ГРЕБЕНЮК
- Видатні українці.
- ВАЛЕРІЙ ТЕРЗІ
- ОЛЕСЯ ЧАЙКА
- СЕРГІЙ БОЙКО
- ОЛЕГ ЧЕРНЕНКО(КОЗАК ВОРОН)
- ДМИТРО ЛЕБЕДЄВ
- ІВАН ТИЩЕНКО
- ОЛЕКСАНДР КОВАЛЬ(КОЗАК ШАБЛЯ)
- НАТАЛКА ПЕРАНЖЕЛІ
- ОКСАНА БОРОДІНА
- МИКОЛА ШАПА
- ВОЛОДИМИР ПАСИНКО(КОЗАК КОЛОБРОД)
- ШКОЛА ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ
- БУДІВНИЦТВО КОЗАЦЬКОГО ЧОВНА
- КОЗАЦЬКИЙ ПОХІДНИЙ МУЗЕЙ
- ДОПОМОГА БЛОГУ І НАШИМ ПРОЕКТАМ
Дуже цікавий і якісний ролик. Чи є десь в інтернеті інформація для тих, хто хотів би сам спробувати відтворити ці дивовижні візерунки?
ВідповістиВидалити